Ważniejsze informacje parafialne na wakacje 2015
2015-06-30

• 29 czerwca w uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte wg następującego porządku: W Suścu msza o godz. 8,00 i 18,00; w Grabowicy o godz. 10,00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

• Cicha adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym w Suścu - od pierwszego lipca do końca września w dni powszednie, pół godziny przed mszą świętą.

• Nabożeństwo fatimskie i procesja różańcowa 13 lipca i 13 sierpnia odbędzie się po mszy wieczornej. W te dni msza będzie sprawowana o godz. 19.00.

• Poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców w niedzielę, w niedzielę, 26 lipca po mszach świętych. Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).

• 6 sierpnia, w święto Przemienienia Pańskiego msze święte: w Suścu o godz. 8,00 i w Grabowicy o godz. 10,00.

• W Uroczystość Wniebowzięcia NMP, 15 sierpnia – msze święte wg porządku niedzielnego. Po mszach poświęcenie kwiatów i ziół.

• 26 sierpnia, w święto MB Częstochowskiej – msze święte w Suścu o godz. 8,00 i 18,00; w Grabowicy o godz. 10,00.

• Odpust ku czci MB Częstochowskiej i dożynki parafialne odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia. Zachęcamy do przygotowania wieńców z każdej części parafii!