Zaproszenie na Uroczystość wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II
2018-11-03

Dzień 7 listopada 2018 roku będzie dla naszej Parafii wielkim świętem, ponieważ podczas Mszy Świętej o godz. 17.00, Jego Ekscelencja Ks. Abp Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski, wprowadzi do naszej wspólnoty relikwie Naszego Umiłowanego św. Jana Pawła II.

KS. Abp Mieczysław Mokrzyscki będzie przewodniczył Uroczystej Eucharytii i wygłosi Słowo Boże.

Rok, który przeżywamy, to 40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża (16 października 1978 r.), tak więc relikwie Świętego Polaka, to dla naszej Parafii wielkie wyróżnienie. Oby obecność św. Jana Pawła II budziła w nas pragnienie czynienia w życiu tego, czego On nauczał i dawał nam przykład. Niech każdy z Nas zanosi do Boga swoją osobistą modlitwę przez wstawiennictwo tego Patrona.

Nasze przywiązanie i miłość do Świętego Papieża potwierdźmy przez liczną obecność na Uroczystości.